Команда RoZoom

Команда порталу RoZoom - це звичайні батьки, яких турбує розвиток нащадків. Разом з дітьми та звичайними користувачами ми всі долучаємося до створення цікавого інформаційно – фінансового простору.

Ми пропонуємо модель автоматизованої мотивації, коли за кожну правильну відповідь, за кожну виправлену помилку й швидкість відповіді дитина отримує спеціальні монети. Ці одиниці розуму можна конвертувати в подарунки або гроші.

Колектив порталу робить все для зручності навчання та виховання користувачів: так, ми істотно розширили кількість дисциплін та завдань, з’явилася можливість спілкування в месенджері та проведення відеоуроків безпосередньо на порталі. А попереду ще багато цікавого.

Всі ідеї команди запатентовані і зареєстровані відповідно до чинного законодавства.Бути дорослим - бути відповідальним

Мета порталу: дати дітям розуміння економічної моделі. Якісно працюєш - отримуєш матеріальні блага; за виконання завдань - отримуєш гроші. Дитина приносить користь сім'ї тим, що розвивається, а сім'я заохочує дитину.

Чи відбулися якісні зміни у дітей? Можна впевнено сказати, що так. Розуміючи, що у них є кошти, вони придбали собі потрібні, на їх погляд, іграшки. Потім почали вкладати гроші у творчість: купувати канцтовари, матеріали та інструменти для рукоділля, ліплення, щоб майструвати своїми руками меблі для ляльок, машинки і таке інше.

Маленькі бізнесмени узгоджують свої заробітки, прогнозуючи власні покупки. Діти починають поступово розуміти, звідки гроші беруться у батьків. «Робота» і «заробіток» стають для них більш зрозумілими поняттями. Поняття «відповідальності» для них стало не просто словом.