Як навчити дитину читати і писати англійською

Автор: Опубліковано:

Значення і важливість англійської мови в сучасному світі розуміють всі прогресивні батьки. Але, як правильно навчати дитину іноземним мовам? Коли краще почати? Якими навчальними матеріалами користуватися? Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете в цій статті.

 Коли починати вивчання іноземної мови?

Якщо батьки добре володіють англійською мовою, тоді починати краще з моменту, коли дитина цікавиться алфавітом. В когось це відбувається в 2, а когось в 3-4 роки. У будь-якому випадку, до цього часу у вас повинен бути вдома англійський алфавіт, картки, букви на магнітах, якими зможе грати дитина.

У 5-6 років малюк проявляє активний інтерес до читання, в цей час потрібно купити книги англійською і читати їх разом з малечею, розглядати ілюстрації, а потім повторювати слова, які оточують його в реальному житті. Наприклад, «cat», «dog», «apple», «tree» – ці базові слова відносять до поняття «sight words»: дитина знає, що це, як вимовляється, але не може написати.

Якщо батьки не володіють англійською мовою, але бажають навчити свою дитину, тоді варто пошукати гуртки раннього розвитку з вивченням іноземної мови. Не варто самостійно навчати дитину алфавіту або словам: ви можете навчити неправильної вимови, від якої дуже складно буде позбутися в майбутньому.

 Як навчати дитину англійської в школі?

Практично всі сучасні школи починають вивчення іноземної мови з першого класу. Навіть, якщо ви не встигли зайнятися цим питанням в дитячому садку, в школі обов'язково зможете надолужити згаяне. Тим більше, що для школярів існує безліч гуртків, занять, факультативів з іноземної мови, головне – це бажання не тільки дитини, але і батьків.

 d68a3f11b65e8d61310829a88bf5fcc2.png

Якими навчальними матеріалами користуватися для вивчення англійської мови?

 2-4 роки

Дітям в цьому віці буде цікаво грати з картками, буквами, алфавітом, збирати прості пазли. Співайте з малюками пісні англійською, вивчайте, як називаються частини тіла, улюблені іграшки дитини, побутові предмети, які її оточують.

 5-6 років

Книги з ілюстраціями англійською, перший правопис, складання слів з використанням карток. У цей час активно розширюється словниковий запас, тому потрібно дати дитині якомога більше простих слів. Продовжуйте вчити пісні, вірші, дивитися мультфільми.

 6-15 років

Шкільна програма підкаже вам, на які правила і теми звернути увагу. Тут вже розглядають більш спеціалізовані теми, а також практикують складання речень зі слів, використання граматики і правил. З кожним роком правила будуть ставати складніше, а словниковий запас поповнюватися великою кількістю термінів, понять і визначень. У цей час потрібно вибрати гуртки або заняття, де діти говорять один з іншим англійською: розмова і аудіювання значно прискорять процес вивчення мови.

Також не забувайте, що школярам постійно потрібно закріплювати отримані знання. Зробити це можна за допомогою порталу RoZoom. Тут ви не тільки знайдете тести, які будуть відповідати віку вашої дитини, а й зацікавите школяра можливістю заробити, адже за кожну правильну відповідь він буде отримувати монети.

 Реєструйтеся на порталі RoZoom і навчайтесь легко, ефективно і з інтересом.