Угода Мотиваційно-розвиваючого порталу RoZoom

Дата вступу в силу – 01.09.2018

1. Загальні положення

1.1. Ця Угода (далі – Угода) відноситься до сайту «Мотиваційно-розвиваючого порталу RoZoom», розташованому за адресою rozoom.ua.

1.2. Сайт «Мотиваційно-розвиваючий портал RoZoom» (далі – Портал) є власністю ТОВ "РОЗУМ К", ЄДРПОУ: 43674438

1.3. Ця Угода регулює відносини між Адміністрацією сайту «Мотиваційно-розвиваючого порталу RoZoom» (далі - Адміністрація сайту) і Користувачем даного Порталу.

1.4. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до Порталу Користувач вважається приєднаним до цієї Угоди.

1.5. Чинна редакція Угоди завжди доступна в мережі Інтернет за адресою посиланням.

1.6. Використання Порталу Користувачем означає повне і беззастережне прийняття Угоди і змін, внесених до цієї Угоди. При цьому Користувач розуміє сутність і зміст положень Угоди, в тому числі покладені на нього відповідно до Угоди зобов'язання.

1.7. Адміністрація сайту залишає за собою право в будь-який час змінювати, додавати або видаляти пункти цієї Угоди, повідомляючи Користувача по електронній пошті, вказаній при реєстрації, шляхом опублікування Угоди в новій редакції на сторінці Порталу. Продовжуючи використовувати Портал після опублікування нової редакції Угоди, Користувач погоджується зі змінами, внесеними до Угоди, при цьому Користувач зобов'язується самостійно знайомитися з новими редакціями Угоди.

1.8. Користувач несе персональну відповідальність за перевірку цієї Угоди на наявність змін у ній.

1.9. Інформація, яка розміщується на Порталі, не повинна тлумачитися як зміна цієї Угоди.

1.10. У разі незгоди з Угодою, Користувач зобов'язується негайно припинити використання Порталу на всіх пристроях, у всіх інтернет-браузерах.

1.11. Мотиваційно-розвиваючий портал не бере участь у освітньому процесі неповнолітніх осіб в процесі використання Користувачем Порталу, не залучає для цілей освітні установи і організації, викладачів, не керується стандартами і методиками, розробленими державними органами.

1.12. Відповідальність за використання Порталу неповнолітньою особою несе Користувач - законний представник неповнолітньої особи. Користувач повинен самостійно контролювати використання (згідно з інструкцією по експлуатації) комп'ютерного пристрою, необхідного для доступу до Порталу, час, характер, метод використання Порталу, контролювати всі дії неповнолітньої особи на Порталі і діяти в інтересах неповнолітнього для забезпечення його фізичного, морального, психічного благополуччя, вчасно завершувати заняття, щоб уникнути перевтоми, а також вживати будь-які інші, необхідні, але не описані в цій Угоді дії, щоб використання Порталу було виключно на благо неповнолітнього.

1.13. Користувач розуміє і беззастережно погоджується з тим, що користується послугами в рамках Угоди виключно на свій страх і ризик і що послуги надаються Користувачеві на умовах «як є» і «як доступно», а саме Адміністрація сайту не заявляє і не гарантує, що:

• послуги будуть відповідати вимогам Користувача;

• послуги будуть надаватися безперервно, своєчасно, безпечно і без помилок;

• будь-яка інформація, отримана Користувачем в результаті використання послуг, буде точною і надійною;

• дефекти в роботі або функціональні можливості будь-якого програмного забезпечення в складі Порталу будуть виправлені в очікуваний Користувачем термін.

1.14. Зв'язок з Виконавцем з питань функціонування Порталу, а також з будь-яких інших питань, пов'язаних з виконанням сторонами зобов'язань за Угодою, здійснюється за допомогою системи тікетів і на адресу електронної пошти.

1.15. Умови конфіденційності персональних даних є невід'ємною частиною цієї Угоди.

2. Визначення та терміни

2.1. В цій Угоді використовуються такі терміни та визначення:

«Мотиваційно-розвиваючий портал RoZoom» – Інтернет-ресурс, розташований на доменному імені rozoom.ua, який здійснює свою діяльність за допомогою Інтернет-ресурсу і супутніх йому сервісів (далі - Портал). Портал призначений для самостійної організації користувачами Порталу процесу додаткової освіти неповнолітніх осіб.

Адміністрація сайту - уповноважені на управління сайтом співробітники, які діють від імені порталу мотиваційного навчання RoZoom.

Користувач сайту (далі - Користувач) - особа, що пройшла процедуру реєстрації на Порталі та отримала обліковий запис (далі - Аккаунт) на Порталі, і має після процедури реєстрації доступ до Порталу, за допомогою мережі Інтернет і використовує Портал.

Реєстрація Користувача здійснюється шляхом зазначення ним у спеціальній формі на Порталі своєї адреси електронної пошти, телефону і імені (псевдоніма).

Контент - сукупність текстових, графічних, відеоматеріалів, які використовуються порталом мотиваційного навчання RoZoom, необхідних для повноцінного функціонування Порталу, і інші об'єкти інтелектуальної власності всі разом і/або окремо, що містяться на сайті https://rozoom.ua.

Завдання - одиниця Контенту, що володіє розвиваючою цінністю, змодельована у вигляді інформаційного або тестового блоку, що містить в собі мультимедійні (графіка, текст) елементи, і передбачає вчинення певних дій Користувачем Порталу.

Сервіси Порталу - певний набір функцій Порталу, що забезпечуються його програмним забезпеченням.

3. Предмет угоди

3.1 Користувач доручає, а Портал приймає на себе зобов'язання по наданню інформаційних послуг, які полягають в доступі до Контенту і сервісів сайту, відповідно до Правил сайту, розташованими на Порталі за адресою (далі - Послуги).

3.2. Користувач зобов'язується приймати Послуги відповідно до Правил сайту.

3.3. Портал вправі залучати третіх осіб для виконання своїх зобов'язань за Угодою, залишаючись відповідальним за їх дії перед Користувачем.

3.4. Під дію цієї Угоди підпадають всі існуючі (що реально функціонують) на даний момент послуги (сервіси) Порталу, а також будь-які їх подальші модифікації і додаткові послуги (сервіси), що будуть з’являтися в подальшому.

3.5. Використання матеріалів і сервісів Порталу регулюється нормами чинного законодавства України.

4. Умови використання сайту

4.1. Для використання Порталу і розширення доступу до Сервісів, Користувач повинен створити Аккаунт (зареєструватися). Для створення Аккаунта Користувач зобов'язується ввести достовірну адресу своєї електронної пошти, вірний номер телефону, здійснити вибір пароля доступу до Порталу і підтвердити електронну пошту, перейшовши за гіперпосиланням в електронному листі Адміністрації сайту, яке відправляється автоматично після введення необхідної інформації.

4.2. У разі, якщо Користувач вказує недостовірну адресу електронної пошти (не існуючу, а також адресу, в якій допущені помилки), Користувач не зможе скористатися послугою відновлення пароля, не зможе отримати повідомлення Порталу про акції і знижки та ін.

4.3. Адміністрація сайту не здійснює збір, систематизацію та зберігання персональних даних користувачів. Детальніше про обробку даних користувачів вказано в документі «Умови конфіденційності персональних даних», який є невід'ємною частиною Угоди.

4.4. Всі дані, представлені Користувачем в рамках Угоди, не перевіряються на достовірність. Цим Користувач визнає і дає згоду, що окремі його дані можуть бути доступні третім особам (публічний доступ).

4.5. Залишаючи коментарі на Порталі, Користувач зобов'язується уникати нецензурної лайки, образ на адресу інших осіб, розміщення рекламної інформації, розміщення інформації, що суперечить законам України. Адміністрація сайту вправі видаляти коментарі Користувачів без будь-якого попереднього повідомлення.

5. Умови сплати послуг та отримання подарунків

5.1. Перші п'ять днів користування послугами порталу безкоштовні, але для підтримки і розвитку введена система місячних абонементів. Батько оплачує абонемент в особистому кабінеті. Після вибору періоду і відповідної знижки, Користувач здійснює оплату послуг порталу RoZoom, за допомогою мерчанта електронної платіжної системи concord.ua

5.2. Адміністрація ніколи не запитує і не зберігає у себе дані банківських карт/рахунків та іншу фінансову інформацію у Користувачів. Якщо хтось називає себе адміністратором порталу rozoom.ua і просить у Вас такі дані, - ні в якому разі не надавайте їх і повідомте про цей випадок Адміністрацію сайту за адресою support@rozoom.ua.

5.3. Портал переконаний, що сервісом concord.ua, за допомогою якого проводиться оплата послуг Порталу RoZoom Користувачем, забезпечується надійний захист персональної інформації. З умовами та правилами надання послуг в системі wayforpay Користувач може самостійно ознайомитися на їх сайті.

5.4. Батьки можуть взяти участь в реферальній програмі: 50% від першого платежу користувача, запрошеного батьком за допомогою реферального посилання, - лягає на внутрішній рахунок батька. Ці засоби він може вивести на собі на карту, або за допомогою їх оплачувати абонемент..

5.5. Портал мотиваційного навчання залишає за собою право зміни вартості товарів в інтернет-магазині на свій розсуд, у будь-який час, без пояснення причин, при цьому всі вже сплачені Користувачем товари зберігаються за Користувачем без змін. Вартість послуг і товарів змінюється відповідно до пункту 1.7. Угоди.

6. Аккаунт Користувача і збереження доступу в меню налаштувань

6.1. Доступ до Контенту і Сервісів порталу здійснюється після авторизації Користувача на Порталі (шляхом введення логіна і пароля Користувача, зазначених при створенні Аккаунта).

6.2. Для дотримання безпеки Адміністрація сайту рекомендує здійснювати вихід з Аккаунта, натиснувши кнопку «Вихід» після завершення занять з неповнолітньою особою на Порталі.

6.3. Про несанкціонований доступ до Порталу за допомогою логіна і пароля Користувача йому належить негайно повідомити Адміністрацію сайту по електронній пошті, зазначеній на Порталі - support@rozoom.ua.

6.4. Користувач несе повну відповідальність за безпеку свого пароля, збереження своїх даних і передачу логіна і пароля третім особам. Адміністрація сайту ніколи не просить Користувачів повідомляти пароль від Аккаунта, ПІБ, номер банківської карти, особового рахунку та інші персональні дані.

7. Інтелектуальна власність

7.1. Користувачеві надається особисте невиняткове і непередаване право використовувати програмне забезпечення Порталу за умови, що ні сам Користувач, ні будь-які інші особи за сприяння з його боку не будуть копіювати або змінювати програмне забезпечення; створювати програми, похідні від програмного забезпечення; проникати в програмне забезпечення з метою отримання кодів програм; здійснювати продаж, поступку, здачу в оренду, передачу третім особам в будь-який іншій формі прав по відношенню до програмного забезпечення, наданих Користувачеві щодо Угоди, а також модифікувати служби, в тому числі з метою отримання несанкціонованого доступу до них.

8. Обмеження відповідальності

8.1. Користувач розуміє і погоджується з тим, що всі Сервіси порталу надаються «як є» і що Портал мотиваційного навчання не несе відповідальності ні за які затримки, збої, невірну або невчасну доставку, видалення або втрату будь-якої персональної та іншої інформації.

8.2. Служби Порталу можуть містити посилання на інші ресурси мережі Інтернет. Цим Користувач погоджується з тим, що Портал мотиваційного навчання RoZoom не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і за інформацію, розміщену на них, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням цих ресурсів.

8.3. Ні в якому разі Портал мотиваційного навчання або його представники не несуть відповідальність перед Користувачем або перед будь-якими третіми особами за будь-який непрямий, випадковий, ненавмисний збиток, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, викликані в зв'язку з використанням Порталу, вмісту Порталу чи інших матеріалів, до яких Користувач або інші особи отримали доступ за допомогою Порталу, навіть якщо Портал мотиваційного навчання попереджав або вказував на можливість такої шкоди.

8.4. Організовуючи за допомогою Порталу освітній процес щодо неповнолітньої особи (осіб), Користувач погоджується, що Портал мотиваційного навчання не несе відповідальність за очікуваний Користувачем результат такого процесу.

8.5. Користувач несе повну відповідальність за всі свої дії і дії неповнолітніх на Порталі і за наслідки цих дій, включаючи, але не обмежуючись наслідками для свого життя і здоров'я, а також життя і здоров'я неповнолітніх. Користувач також несе відповідальність за фізичний і психологічний стан неповнолітнього, який займається за допомогою Порталу.

8.6. Весь Контент на Порталі призначений для дітей 6-20-річного віку, Адміністрація сайту відстежує якість ілюстративних і текстових матеріалів, які публікуються на Порталі, але не несе відповідальність за використання цих матеріалів законними представниками дитини, так само як і за наслідки для розвитку дитини, впливаємі поведінкою, характером використання Контенту і Сервісів порталу.

8.7. Портал мотиваційного навчання не несе відповідальності за рівень підготовки неповнолітніх осіб до школи і засвоєння ними матеріалів при використанні Порталу.

8.8. Портал мотиваційного навчання не несе відповідальності за помилки змісту або вірної відповіді, допущені в вправах Порталу. Користувач, який знайшов помилку у вправі, може повідомити про неї. Після отримання інформаційного листа про помилку Адміністрація сайту внесе виправлення до Порталу не пізніше, ніж через 5 робочих днів.

8.9. Адміністрація сайту не несе відповідальності за належне функціонування Порталу в разі, якщо Користувач не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе ніяких зобов'язань по забезпеченню користувачів такими засобами.

8.10. Адміністрація сайту має право без попереднього повідомлення Користувача припинити і (або) заблокувати доступ до Порталу, якщо Користувач порушив цю Угоду або умови користування Порталом, які містяться в інших документах, а також у разі припинення дії Порталу або через технічні неполадки або проблеми.

8.11. Адміністрація сайту не несе відповідальності перед Користувачем або третіми особами за припинення доступу до Порталу в разі порушення Користувачем будь-якого положення цієї Угоди або іншого документа, що містить умови користування Порталом.

8.12. Будь-які збитки, які Користувач може понести у разі умисного або необережного порушення будь-якого положення цієї Угоди, а також внаслідок несанкціонованого доступу до комунікацій іншого Користувача, Адміністрацією сайту не відшкодовуються.

8.13. У разі виникнення будь-яких розбіжностей або спорів між Сторонами цієї Угоди обов'язковою умовою до звернення в суд є пред'явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору). Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня її отримання письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

8.14. При неможливості вирішити спір, що випливає з Оферти, в добровільному порядку будь-яка із Сторін має право звернутися до суду за захистом своїх прав, які надані їм чинним законодавством України.

8.15. Будь-який позов щодо умов використання Порталу повинен бути пред'явлений протягом 5 днів після виникнення підстав для позову, за винятком захисту авторських прав на охороняємі відповідно до законодавства матеріали Порталу. При порушенні умов даного пункту будь-який позов залишається судом без розгляду.

8.16. До відносин сторін щодо Угоди застосовується право України. Акцепт Угоди іноземним Користувачем означає, що текст Оферти її уповноваженій особі зрозумілий і в перекладі він не потребує. У разі необхідності в перекладі іноземні контрагенти зобов'язуються здійснити такий переклад на потрібну мову своїми силами і за свій рахунок.